Aktualności

Witamy GOŚCI!

Niech nic nie zepsuje tych odwiedzin. Dlatego pracownicy MED-SERWIS życzą Państwu niezawodności zdrowia oraz...posiadanego sprzętu medycznego ! Gdy ten sprzęt jednak zawiedzie, zapraszamy do korzystania z naszych usług.
7 grudzień 2014
Odnowiliśmy certyfikat E&E na naprawę i przeglądy sprzętu medycznego firmy Elektronika i Elektromedycyna.
Listopad 2014
Podpisanie umowy serwisowej na naprawę i przeglądy sprzętu medycznego w Szpitalu Olmedica w Olecku.
7 październik 2014
Zawarcie umowy z PKT.PL dotyczącej firmowej publikacji i reklamy w wyszukiwarkach.
11 sierpień 2014
Podpisanie Umowy testowej na korzystanie z usług KRD BIG S.A. w ramach Serwisu Ochrony Przedsiębiorcy.
Lipiec 2014
Zawarcie kolejnych Umów serwisowych ze Szpitalem Wojewódzkim w Suwałkach.
12 luty 2014
Podpisanie umowy serwisowej (konserwacja, naprawy i przeglądy sprzętu medycznego) z Specjalistycznym Psychiatrycznym SP ZOZ w Suwałkach.
24 październik 2013
Zawarcie umowy na naprawę i przeglądy okresowe aparatury medycznej z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Suwałkach.
30 marzec 2012
Nabyliśmy najnowszy tester bezpieczeństwa Seculife ST S3 do kontroli aparatury medycznej wg. obowiązującej normy EN 62353
13 wrzesień 2011
Zawarliśmy umowę serwisową na naprawę i przeglądy sprzętu medycznego w SP ZOZ Augustów.
Wszystkie wiadomości

O nas

Serwisujemy sprzęt medyczny od 1978 r. Takie doswiadczenie pozwala nam zapewnić profesjonalny poziom usług oraz zobowiązuje do najwyższej dbałości o stan techniczny naprawianych urządzeń, jakość wykonastwa i stosowanych części zamiennych. Naprawy prowadzimy na znacznym obszarze województwa podlaskiego i warmińskiego-mazurskiego, m.in. w Suwałkach, Augustowie, Sejnach, Olecku, Gołdapi i Ełku. Naszymi klientami są Szpitale, Niepubliczne ZOZ-y, Sanatorium w Augustowie, Stacje Sanepidu, Laboratoria medyczne, Domocy Pomocy Społecznej, lekarze i osoby prywatne.